EržikDole se hůř srovnává a do hrany je celkem těžké dynamo pokud se nebere spára vlevo (je tam ještě malá krysa). Nahoře mechovitý výlez, dnes zrovna nasáklý. Ale boulder se mi líbil, na to jak vypadal.
5A
solo
26.11.2016
Dole se hůř srovnává a do hrany je celkem těžké dynamo pokud se nebere spára vlevo (je tam ještě malá krysa). Nahoře mechovitý výlez, dnes zrovna nasáklý. Ale boulder se mi líbil, na to jak vypadal.