PetricekOproti původnímu stavu vylomený jeden stup, dobrý spoďák a jeden chyt zmenšený, takže nyní mírně težší..
7B
solo
18.11.2021
Oproti původnímu stavu vylomený jeden stup, dobrý spoďák a jeden chyt zmenšený, takže nyní mírně težší..
psipilehčí varianta už dřív, minule na dolez ale už nebyla síla, dns kroky na rozlez a tuším prvním ostrým ... zkoušel jsem variantu se zákazem děr a vypadá to cca na C-C+
7B
solo
30.11.2021
lehčí varianta už dřív, minule na dolez ale už nebyla síla, dns kroky na rozlez a tuším prvním ostrým ... zkoušel jsem variantu se zákazem děr a vypadá to cca na C-C+