ValmarNe, ze bych nutne musel menit klasu, ale prislo mi to znatelne tezsi, nez ta hrana vlevo, ktera je psana za 4 a jsou v ni celo dobu vetsi a jistejsi chyty a stupy. Mozna za moral. Klasu za moral ale neuznavam..
4-
OS
24.02.2017
Ne, ze bych nutne musel menit klasu, ale prislo mi to znatelne tezsi, nez ta hrana vlevo, ktera je psana za 4 a jsou v ni celo dobu vetsi a jistejsi chyty a stupy. Mozna za moral. Klasu za moral ale neuznavam..