KomíňákPřišlo mi to těžší. A to jsem si myslel, že po překonání spodního převísku je posekáno. Z díry hnusný brutálně omaglajzovaný chyty. Přelezl jsem to jen díky délce. Totál boj
7b
PP
24.01.2020
Přišlo mi to těžší. A to jsem si myslel, že po překonání spodního převísku je posekáno. Z díry hnusný brutálně omaglajzovaný chyty. Přelezl jsem to jen díky délce. Totál boj