JaraKI když jsem věděl do čeho jdu tak to byl kotel. Cvakání BH nepříjemné a pod ním se nesmí spadnout. Nad BH taky nepadat protože hrozí buď police pod převisem nebo podlaha :)Jedna z nejmorálovějších cest co jsem lezl.
VIIIb
RP
28.05.2017
I když jsem věděl do čeho jdu tak to byl kotel. Cvakání BH nepříjemné a pod ním se nesmí spadnout. Nad BH taky nepadat protože hrozí buď police pod převisem nebo podlaha :)Jedna z nejmorálovějších cest co jsem lezl.