siskaNahoře v dolezu za viklací kamínek ve spárce jsem fakt ani nedýchal. Vyšší lezci to budou mít asi snažší, ale zase přijdou o ten pocit překonání se.
6A+
solo
29.05.2017
Nahoře v dolezu za viklací kamínek ve spárce jsem fakt ani nedýchal. Vyšší lezci to budou mít asi snažší, ale zase přijdou o ten pocit překonání se.