relicAsi je fajn, si číst ty německé příběhy v průvodci. Dost mě vyškolil výlez na věž, kdy jsem valil furt rovně. Plachtil jsem 15 m, což je můj nejdelší polet. Škoda, že to bylo už vylezený;)
IXa
AF
08.05.2015
Asi je fajn, si číst ty německé příběhy v průvodci. Dost mě vyškolil výlez na věž, kdy jsem valil furt rovně. Plachtil jsem 15 m, což je můj nejdelší polet. Škoda, že to bylo už vylezený;)