VasekdegammaMůj první těžší prváč - supr pocit :)
Když sem minulý týden přelez Traverz Na Hranu, tak Standu napadlo dát to s výlezem bez hrany a já sem k tomu vymyslel ještě novej start, čimž vznikla zajímavá kombinace. Padlo to vlastně na první ostrej a při 26°C. Je to takový letní 7C, takže mě nepřekvapí, když se to někomu bude zdát v lepší podmínce lehčí...
7C
solo
18.06.2017
Můj první těžší prváč - supr pocit :)
Když sem minulý týden přelez Traverz Na Hranu, tak Standu napadlo dát to s výlezem bez hrany a já sem k tomu vymyslel ještě novej start, čimž vznikla zajímavá kombinace. Padlo to vlastně na první ostrej a při 26°C. Je to takový letní 7C, takže mě nepřekvapí, když se to někomu bude zdát v lepší podmínce lehčí...