Salamandrav sobotu to v tom vedru o chlup uteklo, dnes v 7h ráno už za lepších podmínek bez problémů
7C
solo
01.07.2019
v sobotu to v tom vedru o chlup uteklo, dnes v 7h ráno už za lepších podmínek bez problémů
psipina dolez :D, v Jachyme, hoď ho do stroje jsem se dobře rozlezl, zkusil jsem skoro všechny kroky a šel hned ostré, protože moc nezbývalo, nakonec asi hodina práce a cca 5 ostrých, hodně mi to sedlo, těžké paty, špičky, komprese, síla v těle, to mám rád!!!
7C
solo
08.09.2020
na dolez :D, v Jachyme, hoď ho do stroje jsem se dobře rozlezl, zkusil jsem skoro všechny kroky a šel hned ostré, protože moc nezbývalo, nakonec asi hodina práce a cca 5 ostrých, hodně mi to sedlo, těžké paty, špičky, komprese, síla v těle, to mám rád!!!