siskaDávám si 7b+ za spodní boulder, kde jsem nedosáhl ze spoďáku do velkého spoďáku přímo, ale musel to řešit zleva za oblou spoďákovou díru a krysopřídrž na pravačku ve stěně. Dolez a čisté cvkanutí topu, taky není zadarmo.
7b+
PP
06.11.2017
Dávám si 7b+ za spodní boulder, kde jsem nedosáhl ze spoďáku do velkého spoďáku přímo, ale musel to řešit zleva za oblou spoďákovou díru a krysopřídrž na pravačku ve stěně. Dolez a čisté cvkanutí topu, taky není zadarmo.