Ta Křížová, co je tam nová tak se leze jen mezi Čuňárnami a pak doprava do Čuňárny nebo furt přímo nahoru...??
Zapsal: tulak, 06.04.2006 21:34:47
Pořád přímo nahoru, máš tam borhák v hladké stěnce, dole je taky borhák takže lezeš víceméně v jejich linii, dobrý je olez prvního přímo nahoru a klíčové přelézt horní stěnku, vypečená sedma :-).
Zapsal: Vlk, 07.04.2006 10:11:05
No to je teda pekne vypecena, az trochu spalena, kruci. Pri olezu prvniho, muze se brat ta dobra lista vpravo nad hranou?