Dole lištovačka po menších, takový trochu lomový charakter. Ale pak už pěkné lezení po splazu. No, a od 1/3 parádní lezení v kolmém až poklopeném s jedním až rajbasovým místem. Moc pěkné lezení.
Zapsal: Hadrburg, 09.11.2022 14:25:04
Mno.. pro mě lehčí než 7-áčka na Kalymnosu, ale je to asi subjektivní.
asysyLoni jsem to zkusil, po cca 20m jsem nevymyslel sekvenci a cestu zapytlil. Teď po chvilce rozmýšlení do čeho se pustit na rozlez jsem do toho naběhl s cílem zkrokovat si to a byl z toho přelez. Jsem za to super happy :)
7a
RP
02.05.2025
Loni jsem to zkusil, po cca 20m jsem nevymyslel sekvenci a cestu zapytlil. Teď po chvilce rozmýšlení do čeho se pustit na rozlez jsem do toho naběhl s cílem zkrokovat si to a byl z toho přelez. Jsem za to super happy :)