pavelllKrásná cesta na závěr výživného dne, dole je potřeba docela dost síly, k malým škrabkám jsou nic moc nohy, pak už snadné. Celou dobu pěkná skála. Zuzanka to taky dala!
6a
OS
28.10.2017
Krásná cesta na závěr výživného dne, dole je potřeba docela dost síly, k malým škrabkám jsou nic moc nohy, pak už snadné. Celou dobu pěkná skála. Zuzanka to taky dala!