MihalCestu nechapu. Dolezl jsem pod previs a mel dojem, ze se muselo něco vylomit, nevidel jsme nic. Nakonec jsem trosku zaklickoval a vždy naprosto maximálním natahem nasahnul nejakou listu a zni zase to samy a toto se opakovalo několikrát a skoro jsem upadl jen asi 5*. Podle me tezke, 7a+ uplne suse vzhledem k tomu, ze mi tento styl docela sedne.
7a
OS
11.11.2017
Cestu nechapu. Dolezl jsem pod previs a mel dojem, ze se muselo něco vylomit, nevidel jsme nic. Nakonec jsem trosku zaklickoval a vždy naprosto maximálním natahem nasahnul nejakou listu a zni zase to samy a toto se opakovalo několikrát a skoro jsem upadl jen asi 5*. Podle me tezke, 7a+ uplne suse vzhledem k tomu, ze mi tento styl docela sedne.
Komíňákdole nic moc. Nahoře nádherná cesta. Není zadarmo