pavelllNástupní převísek mnohem lehčí než vypadá. Pak taky vcelku sjízdná ale rozhodně nenudná stěna s překulem přes hranu. Dost pěkná cesta, ale reputaci oblasti bohužel nezachránila, takže jsme šli jinam.
6a
OS
14.11.2017
Nástupní převísek mnohem lehčí než vypadá. Pak taky vcelku sjízdná ale rozhodně nenudná stěna s překulem přes hranu. Dost pěkná cesta, ale reputaci oblasti bohužel nezachránila, takže jsme šli jinam.