pavelllKrásná cesta i když nad úvodním převískem docela zaprášená. V horní části kolmice jsem přehlídl klíčovou díru, takže jsem si dost mákl. Pěkný pohyby. Zuzanka to taky dala! :-)
6b
OS
15.11.2017
Krásná cesta i když nad úvodním převískem docela zaprášená. V horní části kolmice jsem přehlídl klíčovou díru, takže jsem si dost mákl. Pěkný pohyby. Zuzanka to taky dala! :-)