pavelllPrvní třetina krásnou plotnou, pak relativně silové lezení členitým terénem, dělal jsem to nějak zbytečně složitě, Zuzanka to přeběhla. Poslední třetina krásné lezení po dobrých lištách. Celkově moc pěkná až na pár volných chytů.
6a
OS
18.11.2017
První třetina krásnou plotnou, pak relativně silové lezení členitým terénem, dělal jsem to nějak zbytečně složitě, Zuzanka to přeběhla. Poslední třetina krásné lezení po dobrých lištách. Celkově moc pěkná až na pár volných chytů.