pavelllSpodek je lehčí než vypadá, kromě spárokoutu jsou tam ještě další dobrý lišty. Pak je trochu nepříjemný delší krok v traverzu do oblejšího chytu vpravo, pak chvíli dobrý a pak nějaký divnější oblý spáry a pak už easy. Krásná cesta!
6b+
OS
18.11.2017
Spodek je lehčí než vypadá, kromě spárokoutu jsou tam ještě další dobrý lišty. Pak je trochu nepříjemný delší krok v traverzu do oblejšího chytu vpravo, pak chvíli dobrý a pak nějaký divnější oblý spáry a pak už easy. Krásná cesta!