ValmarKonečně s jističem. Moc pěkný směr. Kruh ve výlezu jsem neobjevil, takže nakonec docela drama v dolezu, kdy už to bylo na zem a já měl nachcáno jak nejsem zvyklej teď lézt nic delšího.
6+
OS
25.11.2017
Konečně s jističem. Moc pěkný směr. Kruh ve výlezu jsem neobjevil, takže nakonec docela drama v dolezu, kdy už to bylo na zem a já měl nachcáno jak nejsem zvyklej teď lézt nic delšího.