pavelllUž nástup po škrabkách pod převis je docela těžký, pak je dlouhý nátah do madla a výkul za horší a špatně viditelné chyty. Celkem těžké, celkem pěkné.
6b
OS
27.04.2018
Už nástup po škrabkách pod převis je docela těžký, pak je dlouhý nátah do madla a výkul za horší a špatně viditelné chyty. Celkem těžké, celkem pěkné.