Moje prvni sedma! Letos sem to lez a fakt nechapu, jak jsem do toho moh pred dvouma rokama jit. Ale kdyz clovek uz VII tak nejak zvlada tak pohoda. Jenom bacha na druholezce. Pri sapani se z balkonu {na zacatku] se kamaosovi smekla doha a docela si sedrel loket - pekny kyvadlo+hodne ostry chyty
SpasikKrásná cesta na balkonu kevlar na jednoducho, pak v klidu a s rozvahou ke kruhu u něj asi nejtěžší ke druhému přes dvě tuty smyce a nad druhým ještě hodiny, hezké!
VII
OS
10.09.2016
Krásná cesta na balkonu kevlar na jednoducho, pak v klidu a s rozvahou ke kruhu u něj asi nejtěžší ke druhému přes dvě tuty smyce a nad druhým ještě hodiny, hezké!