Valmarviz první komentář od Já.. Vklíněnce dobré dolů, ale nedaří se je dobře umístit. Nakonec když už dochází morál a síly, tak jsem dal dobrého frenda(jediného, co jsem měl) a cestu pak už dolezl. Nahoře pod slaňákem obří obhoz vpravo (tutový:-).
6
OS
23.08.2020
viz první komentář od Já.. Vklíněnce dobré dolů, ale nedaří se je dobře umístit. Nakonec když už dochází morál a síly, tak jsem dal dobrého frenda(jediného, co jsem měl) a cestu pak už dolezl. Nahoře pod slaňákem obří obhoz vpravo (tutový:-).