Nemesis_NaRKrásné dlouhé lezení, ale většinou spíš za 6a(+). A snad jsem teda lezl tu správnou cestu - na skále šly 2 vedle sebe a v průvodci je jen jedna.
6b+
OS
13.03.2024
Krásné dlouhé lezení, ale většinou spíš za 6a(+). A snad jsem teda lezl tu správnou cestu - na skále šly 2 vedle sebe a v průvodci je jen jedna.