Ke 2. bh jako Kladrubák, od něj šikmo doleva ke 4. bh cesty Friský Kůň, tu překřížit, pokračovat ještě doleva a po madlech přes dva nýty přes převis n.v.
pavelllNěco na rozlez a na seznámení se z novou oblastí. Přišlo mi to těžší, ale lezu teď málo a byl to novej šutr, takže nezvedám. Nahoře špinavý, dole pěkný. Celkově ale spíš špatná volba. Naštěstí jediná špatná volba povedeného rodinného dne.
6
OS
19.04.2020
Něco na rozlez a na seznámení se z novou oblastí. Přišlo mi to těžší, ale lezu teď málo a byl to novej šutr, takže nezvedám. Nahoře špinavý, dole pěkný. Celkově ale spíš špatná volba. Naštěstí jediná špatná volba povedeného rodinného dne.