ValmarTen traverz jsem flashnul, tak nevím V závěru jsem zkoušel bez levé hrany a to mi přišlo těžší.. Uvidíme jindy.. Suprový 2 hodky na novém místě. škoda že po tmě. Těším se na další návštěvu.
6B+
solo
16.04.2020
Ten traverz jsem flashnul, tak nevím V závěru jsem zkoušel bez levé hrany a to mi přišlo těžší.. Uvidíme jindy.. Suprový 2 hodky na novém místě. škoda že po tmě. Těším se na další návštěvu.