Urukusprvní 2 presa sem měl po rostoj, poprvvý sem to zkoušel jak on ale dopad sem stejně, pka sem to šel zprava a už se to dal, ale spodek teda výživnej, nahoře mokro a bahno:D
6b
PP
31.08.2019
první 2 presa sem měl po rostoj, poprvvý sem to zkoušel jak on ale dopad sem stejně, pka sem to šel zprava a už se to dal, ale spodek teda výživnej, nahoře mokro a bahno:D