ValmarZa mě těžší, než ten traverz. To napojení se do boulderu Bez levé hrany, mi přijde že fakt přidá ještě kroky, které nejsou ani v Anni, ani v Bez levé hrany. Ani mi snad dnes přišla jako 6B.. Ale tohle nakonec drámo. 1 bomba těsně.. druhá mi došlo,a le bylo to blým nástupem ohama v BLH, začínám se obávat scénáře minulé návštěvy, ale co.. pauza. A jízda jak tunelem.. Za mne si to 7A zaslouží. I v porováí s Pithartem i s Anni-rukama nad převisem..
7A
solo
23.04.2020
Za mě těžší, než ten traverz. To napojení se do boulderu Bez levé hrany, mi přijde že fakt přidá ještě kroky, které nejsou ani v Anni, ani v Bez levé hrany. Ani mi snad dnes přišla jako 6B.. Ale tohle nakonec drámo. 1 bomba těsně.. druhá mi došlo,a le bylo to blým nástupem ohama v BLH, začínám se obávat scénáře minulé návštěvy, ale co.. pauza. A jízda jak tunelem.. Za mne si to 7A zaslouží. I v porováí s Pithartem i s Anni-rukama nad převisem..