pavelllJestli někdo čte i tyhle kecy, tak by se měl fakt vážně zamyslet, jestli nenaložit nějak lépe s volným časem. Třeba víc trénovat. Pěkná pětka, Zuzance se líbila.
5
OS
12.07.2021
Jestli někdo čte i tyhle kecy, tak by se měl fakt vážně zamyslet, jestli nenaložit nějak lépe s volným časem. Třeba víc trénovat. Pěkná pětka, Zuzance se líbila.