pavelllKrásná linka s mírným převisem, občas je potřeba docela i něco dělat, zvlášť když člověk vůbec netrénuje. Nejhezčí cesta oblasti v této obtížnosti. Fakt mě bavila.
5+
OS
14.06.2021
Krásná linka s mírným převisem, občas je potřeba docela i něco dělat, zvlášť když člověk vůbec netrénuje. Nejhezčí cesta oblasti v této obtížnosti. Fakt mě bavila.