hans1996Poctivé. Zkoušel jsem to na jaře ale nějak to nechtělo pustit dnes na krev klidně bych dal 8A ale je to lehčí jak Seiken... Jinak Seiken zas nepustil. Jsem slabej zmrd.
7C+
solo
23.11.2019
Poctivé. Zkoušel jsem to na jaře ale nějak to nechtělo pustit dnes na krev klidně bych dal 8A ale je to lehčí jak Seiken... Jinak Seiken zas nepustil. Jsem slabej zmrd.
stepanvolf1těžký.. prodloužením do skalpelu direkt by mohlo být Ajdo
7C+
solo
15.07.2020
těžký.. prodloužením do skalpelu direkt by mohlo být Ajdo