Heh, to jsem netušil, že se tam někdo motal už v roce 2015. Toho času jsem tam taky podnikal první objevitelské výpravy, ale tohle byla v podstatě jediná věc, kterou jsem vylezl. (taky jsem měl tehdy pocit, že je to těžší :))
Zapsal: Komár, 04.06.2020 07:17:59
Tak jsem mrknul do záznamů a první návštěvu jsem provedl květen 2013, jen tak pro zajímavost. Na jakési autorství samozřejmě seru.
kukinZa počtem pokusů stojí nesmyslný parodie na program; rozhodnutí poslat to jednoduše tahem ihned přineslo ovoce. Přesto si myslím, že těžší než vedlejší boulder, klidně i za 6C.
6B+
solo
02.04.2020
Za počtem pokusů stojí nesmyslný parodie na program; rozhodnutí poslat to jednoduše tahem ihned přineslo ovoce. Přesto si myslím, že těžší než vedlejší boulder, klidně i za 6C.