Těžší 7+. Trochu obtížnější než Kavči Pirko nalevo. Zajímavé kolem druhého. Spára potřebuje ještě trochu lezení, aby se uklidila. Ale krásná horní část. Stojí za lezení!
pavelllKolem prvního hodně nepříjemný výkul přes vysokou PN, málem jsem tu spadl. Pak lehčí a celkem pěkný. Nahoře trochu houstne, na konci to chce maličko zprava.
7+
OS
30.06.2021
Kolem prvního hodně nepříjemný výkul přes vysokou PN, málem jsem tu spadl. Pak lehčí a celkem pěkný. Nahoře trochu houstne, na konci to chce maličko zprava.