ValmarAsi lehčí pro menší. Nebo je zakázaná ta velká lišta vlevo, přes kterou jde i Znouze boulderista? Přišla mi dost ve stěnce. Nohy jsem šel jen v té jakoby přesunuté kolmé stěnce bez odšlapů do stran a i ruce raději bez hran.. Stejně pro mne lehčí, než ten zved v Znouze boulderista. Ale je to fuk..
6B
flash
21.06.2020
Asi lehčí pro menší. Nebo je zakázaná ta velká lišta vlevo, přes kterou jde i Znouze boulderista? Přišla mi dost ve stěnce. Nohy jsem šel jen v té jakoby přesunuté kolmé stěnce bez odšlapů do stran a i ruce raději bez hran.. Stejně pro mne lehčí, než ten zved v Znouze boulderista. Ale je to fuk..