ValmarParádní večerní sešn.. Jen škoda, že jsem ustoupl pro mne důležitý stup v cestě Anni. Rozhodně lezitelné, ale rozhodilo mě to mé naučené Buližení.. Superbuliž zatím odolává, ale začíná svítat..
6C
solo
16.06.2020
Parádní večerní sešn.. Jen škoda, že jsem ustoupl pro mne důležitý stup v cestě Anni. Rozhodně lezitelné, ale rozhodilo mě to mé naučené Buližení.. Superbuliž zatím odolává, ale začíná svítat..