ValmarNo.. nakonec jsem to vylezl ze stoje z takového polodřepu. PR spoďák na hraně LR spoďák vlevo. Po nástupu, který jde blbě je ještě těžký první krok. dal jsem levé koleno trochu pod ten spoďák a pravá ruka nátah do minilištičky vysoko při pravé hraně pak už doleva po madlech.
6B+
solo
19.09.2020
No.. nakonec jsem to vylezl ze stoje z takového polodřepu. PR spoďák na hraně LR spoďák vlevo. Po nástupu, který jde blbě je ještě těžký první krok. dal jsem levé koleno trochu pod ten spoďák a pravá ruka nátah do minilištičky vysoko při pravé hraně pak už doleva po madlech.