pavelllK hornímu převísku dobrý (kousek pod 4. bh), tam je to ale hodně těžký. LR na nic moc spoďák, hodně věřit vlnkovitým nohám, PR křížem do spíše negativní díry, LR ke hraně, nohy nahoru a už snadněji. Dalo mi to dost zabrat, málem jsem šel. Podle mě je to těžší.
7
OS
21.11.2020
K hornímu převísku dobrý (kousek pod 4. bh), tam je to ale hodně těžký. LR na nic moc spoďák, hodně věřit vlnkovitým nohám, PR křížem do spíše negativní díry, LR ke hraně, nohy nahoru a už snadněji. Dalo mi to dost zabrat, málem jsem šel. Podle mě je to těžší.