macektPoslal mě do toho sám Otzturk, že to nově přejistili a je to moc pěkný. Předevčírem jsem to zkrokoval, ale přišlo mi to dost těžký. V kempu se mi pak pár lidí divilo (smálo), že to lezu, ale po přejištění to je moc pěkná linie. Dnes druhým posláno a mám radost. Celkem 1 krokovací a 3 ostré.
9-
PP
09.01.2021
Poslal mě do toho sám Otzturk, že to nově přejistili a je to moc pěkný. Předevčírem jsem to zkrokoval, ale přišlo mi to dost těžký. V kempu se mi pak pár lidí divilo (smálo), že to lezu, ale po přejištění to je moc pěkná linie. Dnes druhým posláno a mám radost. Celkem 1 krokovací a 3 ostré.