DžangliŽádná kráska,ale kroky hodně bavily. S klasou vůbec nevim,je to celkem morfo a psycho :D Jsou tu ještě dva projekty tak za 8B+ pro Martina. Jinak jsem ještě ladil Na krev 2,ale bohužel jedno přendání nohy to zhatilo. Jinak se to dalo vylézt...fňuk.
8A+
solo
17.01.2021
Žádná kráska,ale kroky hodně bavily. S klasou vůbec nevim,je to celkem morfo a psycho :D Jsou tu ještě dva projekty tak za 8B+ pro Martina. Jinak jsem ještě ladil Na krev 2,ale bohužel jedno přendání nohy to zhatilo. Jinak se to dalo vylézt...fňuk.