UrukusPosledním pokusem sešny - myslel sem, že když mi vyjede noha, že se vždy dotknu, ale nějakým zázrakem se výkyv zbrzdil a kameny jsem minul:d, výhodu maj vysoký nebo hodně maly s malejma prstama, já žádnou výhodu neměl a trápilo mě to řádně :d
7C+
solo
19.03.2024
Posledním pokusem sešny - myslel sem, že když mi vyjede noha, že se vždy dotknu, ale nějakým zázrakem se výkyv zbrzdil a kameny jsem minul:d, výhodu maj vysoký nebo hodně maly s malejma prstama, já žádnou výhodu neměl a trápilo mě to řádně :d
KarlitoKe klase se snad ani nebudu vyjadrovat, strasna grcka... kdybych se nebal odrenych zad mohlo byt i druhym
7C
solo
19.03.2024
Ke klase se snad ani nebudu vyjadrovat, strasna grcka... kdybych se nebal odrenych zad mohlo byt i druhym