Pěkná cesta, jen kdyby ten vršek nebyl tak lámavý, po té, co jsem pod tím strůpkem oťukal většinu chytů a pěkně duněli a vzápětí jsem se prolétl s nemalým šutrem v ruce...Pěkná cesta by to byla, kdyby to trochu drželo pohromadě, alespoň, že je dobře odjištěná.
MihalUz za chladu pote, co jsem zapytlil 2 sedmy na dusickove stene. Trochu monotonni lezeni po madlech, ulomil jsem tam velikej stup. Za plovoucak 567 cest.
7+
OS
14.07.2010
Uz za chladu pote, co jsem zapytlil 2 sedmy na dusickove stene. Trochu monotonni lezeni po madlech, ulomil jsem tam velikej stup. Za plovoucak 567 cest.