ValmarTěžko říckt klasu. Když držím ten chyt vlevo za hranou, co je ještě pod šipkou, tak mi to přišlo spíš ještě lehčí, ale záleží jak se tam člověk složí. SD krux v kolmém až položeném se obecně podle mne fakt blbě klasifikuje.
5A
flash
18.09.2021
Těžko říckt klasu. Když držím ten chyt vlevo za hranou, co je ještě pod šipkou, tak mi to přišlo spíš ještě lehčí, ale záleží jak se tam člověk složí. SD krux v kolmém až položeném se obecně podle mne fakt blbě klasifikuje.