DžangliMoc pěkná hrana. Na pokus už jsem si vůbec nevěřil,kůže na padrť a únava,takže jsem nechal lano viset v borháku. Chyba,ale znova to lézt nebudu :)
Xa
RK
30.08.2021
Moc pěkná hrana. Na pokus už jsem si vůbec nevěřil,kůže na padrť a únava,takže jsem nechal lano viset v borháku. Chyba,ale znova to lézt nebudu :)