DamajdaNaprostá mega lajna! Tahle cesta nás s Ondrou uchvátila a koho by ne. Viděli jsme v tom o restdayi nějakého Němce. Ondra dal s ncvakáním presek, což teda všechna čest. Lezli jsme bez madla u řetězu Odina. Tak to šel ten Němec, ale zalízt k němu je podlě mě dost ojeb. Na to jak je to nový je to dost oklouzaný, což pro mě přidávalo obtížnost, neb jsem nevěřil nohám a víc mi natejkalo. Rest v díře s lavičkou je parádní a ven se člověku nechce... a vršek je dost tricky, nějak mi zprvu ty dvě lišty nebraly. Dolez už za odměnu. Jedna z TOP cest na Kaly.
7b+
flash
06.10.2025
Naprostá mega lajna! Tahle cesta nás s Ondrou uchvátila a koho by ne. Viděli jsme v tom o restdayi nějakého Němce. Ondra dal s ncvakáním presek, což teda všechna čest. Lezli jsme bez madla u řetězu Odina. Tak to šel ten Němec, ale zalízt k němu je podlě mě dost ojeb. Na to jak je to nový je to dost oklouzaný, což pro mě přidávalo obtížnost, neb jsem nevěřil nohám a víc mi natejkalo. Rest v díře s lavičkou je parádní a ven se člověku nechce... a vršek je dost tricky, nějak mi zprvu ty dvě lišty nebraly. Dolez už za odměnu. Jedna z TOP cest na Kaly.