MalinaZacatek fajn, v pulce zadrhnuti a pak boj po friendech az nahoru. Gradovala a nahore 2 metry tezkyho sokola uplne na brzdy. Klasa mega tvrda nebo jsem lemra nebo uz nesmim do Krasu.
6
OS
20.11.2021
Zacatek fajn, v pulce zadrhnuti a pak boj po friendech az nahoru. Gradovala a nahore 2 metry tezkyho sokola uplne na brzdy. Klasa mega tvrda nebo jsem lemra nebo uz nesmim do Krasu.
ajislavKrásný, dobře dojistitelný (nasázel jsem jich tam snad 9) ;-)
6
OS
04.09.2022
Krásný, dobře dojistitelný (nasázel jsem jich tam snad 9) ;-)