Tomas.LanskyNejdřív jsem v jednom 6c selhal a hledal jsem další, které by mně sedlo. Tohle byla cesta pro mě - Nejdřív těžké kroky přez mírný převísek a pak dlouhé technické lezení. Došly mně presky a musel jsem vycvakat i karabiny z odsedky a kyblíčku.
6c
OS
11.04.2024
Nejdřív jsem v jednom 6c selhal a hledal jsem další, které by mně sedlo. Tohle byla cesta pro mě - Nejdřív těžké kroky přez mírný převísek a pak dlouhé technické lezení. Došly mně presky a musel jsem vycvakat i karabiny z odsedky a kyblíčku.