laurotDilema jestli tohle nebo rovnou vedlejší 7b, ale nakonec asi volíme správně. V podstatě o jednom bouldru nahoře pod řetězem. Daří se hezky se rozlézt a dostat se do dobrého stavu, kde se soustředím jen na lezení a i zapomínám cvakat a přeskakuju jedno jištění. Měl jsem moc dobrý pocit a získávám sebevědomí na těžší cesty.
7a+
OS
01.04.2022
Dilema jestli tohle nebo rovnou vedlejší 7b, ale nakonec asi volíme správně. V podstatě o jednom bouldru nahoře pod řetězem. Daří se hezky se rozlézt a dostat se do dobrého stavu, kde se soustředím jen na lezení a i zapomínám cvakat a přeskakuju jedno jištění. Měl jsem moc dobrý pocit a získávám sebevědomí na těžší cesty.