molda78K tomu neni co řict vypadl jsem uplně na hoře kde už to je lehké.vramci treninku jsem hned opravil ani lezečky jsem nesundaval,ale krásná cesta..
7
PP
31.08.2025
K tomu neni co řict vypadl jsem uplně na hoře kde už to je lehké.vramci treninku jsem hned opravil ani lezečky jsem nesundaval,ale krásná cesta..