Bárty92První třináctka co jsem v Kanadě zkusil a nakonec jsem ji vylezl až pár dní před odjezdem. Pěkná cesta, stojí za to - jako jedna z mála na Forgoten wallu.
5.13a
PP
18.09.2022
První třináctka co jsem v Kanadě zkusil a nakonec jsem ji vylezl až pár dní před odjezdem. Pěkná cesta, stojí za to - jako jedna z mála na Forgoten wallu.