Tomas.LanskyMožná jsem si měl zapsat spíš RP, poněvadž jsem si sedl, když jsem šáhl na kámen, který mně zůstal v ruce a musel jsem ho zahodit aby to neschytala Eliška. Snažil jsem se co nejrychleji nastoupit abych nepodváděl ale stejně si myslím, že jsem si u toho trošku odpočinul.
6c
OS
28.09.2022
Možná jsem si měl zapsat spíš RP, poněvadž jsem si sedl, když jsem šáhl na kámen, který mně zůstal v ruce a musel jsem ho zahodit aby to neschytala Eliška. Snažil jsem se co nejrychleji nastoupit abych nepodváděl ale stejně si myslím, že jsem si u toho trošku odpočinul.