ValmarTak jsem nakonec objevik program, který by pro mně mohl být i za 6C.. Levá pata daleko. PN pod sebou a obě ruce ve spodaku pod sipkou. zadek vpravo. poskok LR do vyssiho bocaku a pak PR do diry. Neprijemny je kamen na nastupu. Dir za 7A je urcitě těžší. Dávám 6C+, Třeba to ne každému sedne.
6C+
solo
21.04.2024
Tak jsem nakonec objevik program, který by pro mně mohl být i za 6C.. Levá pata daleko. PN pod sebou a obě ruce ve spodaku pod sipkou. zadek vpravo. poskok LR do vyssiho bocaku a pak PR do diry. Neprijemny je kamen na nastupu. Dir za 7A je urcitě těžší. Dávám 6C+, Třeba to ne každému sedne.